Commercial goods

Delivery of commercial goods / freight of commercial goods / air freight of commercial goods

در برنامه سومFourth, export is considered as an effective and key element in the economic development of the country and the readiness of cultural and social infrastructure for the implementation of export strategies is emphasized. Export is about connecting and working with professional markets and market professionals across borders. Non-oil exports have always been one of the most important issues for economic and trade policymakers, and therefore providing facilities to exporters will stimulate foreign trade and increase GDP. Due to the importance of non-oil exports in the economic development of the country, Iran Customs has considered the facilitation and acceleration of customs formalities in the export sector. In the meantime, air exports of goods, due to the possibility of timely and timely delivery of goods, has a special place for companies, traders and traders, and what leads to the development of exports and its economic benefits, successful experiences in this field. is.

 


ارسال کالای تجاری/فریت کالای تجاری/حمل هوایی کالای تجاری

در برنامه سوم و چهارم ، صادرات به عنوان یک عنصر موثر و کلیدي در توسعه اقتصادي کشور محسوب شده است و بر آمادگی زیرساختهاي فرهنگی و اجتماعی جهت بکارگیري استراتژي هاي صادراتی تأکید گردیده است. صادرات عبارتست از ارتباط و کارکردن با بازارهاي حرفه اي و حرفه اي هاي بازار درآن سوي مرزها. صادرات غیرنفتی همواره از مهمترین مسائل مورد نظر سیاستگذاران اقتصادی و بازرگانی بوده و بنابراین ارائه تسهیلات به صادرکنندگان موجب تحرک در تجارت خارجی و رشد تولید ناخالص ملی خواهد شد . گمرک ایرا ن هم با توجه به اهمیت صادرات غیرنفتی در توسعه اقتصادی کشور، تسهیل و تسریع عملیات تشریفات گمرکی در بخش صادرات را مد نظر قرار داده است. در این بین صادرات هوایی کالا با توجه به امکان ارسال به موقع و به هنگام کالا، از جایگاه ویژه ای برای شرکت، بازرگانان و تجار برخوردار است و آنچه که موجب توسعه امر صادرات و صرفه اقتصادی آن می گردد، تجربه های موفق در این زمینه می باشد.

صادرات آجیل و خشکبار و زعفران

صنعت خشکبار ايران به دليل دارا بودن کالاهايي مانند پسته، خرما، بادام، گردو، کشمش و فندق در بازارهاي جهاني شناخته شده است. شرايط و تنوع اقليمي ايران به گونه اي است که محصولات متنوع کشاورزي با کيفيت مناسب توليد مي‌شود و به لحاظ پيشينه سنتي، برخي از اين اقلام همانند خرما ، کشمش ، انجير ، پسته، گردو، بادام و فندق به صورت خشکبار مصرف گسترده‌اي در بازار داخل و خارج ايجاد کرده است. انواع خشکبار ايران به بسیاری از کشور جهان صادر مي شود.

فرش و صنایع دستی

فرش دستباف ايران که نشان تاريخ ذوق، هنر و هويت ايراني است ، با تکيه بر تنوع زياد طرح و نقشه و كيفيت مناسب توانسته است شهرت جهاني خود را حفظ کند. در روزگاری نه چندان دور صادرات فرش ایران رتبه اول در دنیا را به خود اختصاص می داد و در یک دهه قبل صادرات فرش یک سوم صادرات غیرنفتی ایران را به خود اختصاص داده است. هم اکنون چین، هند و پاکستان در تولید فرشهای صادراتی با ایران رقابتی تنگاتگ دارند هرچند به لحاظ کیفی فرش دستباف ایران جایگاه اول را به خود اختصاص داده است و هم اکنون نیز فرش ایرانی به برخی کشورهای  دنیا صادر می شود.

میوه، خرما، انواع صیفی جات، مرکبات و سبزیجات

ابران جزو کشورهای صادر کننده از مواد غذایی مانند خرما، انواع میوه و مرکبات و صیفی جات و سبزسجات می باشد . با توجه به اینکه این گونه کالاها ماهیت فاسد شدنی دارند، زمان حمل از اهمیت ویژه ای برخوردار است . این شرکت با توجه به پیشینه و تجربه خود در زیمنه ارسال مواد حساس و فاسد شدنی آمادگی ارائه نرخ های کاملا ویژه و رقابتی به مقاصد مد نظر را دارد.

 تجهیزات صنعتی

با توجه به توسعه صنعتی سال های اخیر و افزایش روز افزون پروژه های صنعتی، نیروگاهی، منابع انرژی، ساختمانی و … در سایر کشورها نیاز به ارسال به موقع تجهیزات و قطعات مربوطه بیش از هز زمانی احساس می شود و حمل هوایی گزینه  ای مناسب برای ارسال به موقع  و تحویل به هنگام می باشد.
کالای نمونه و نمایشگاهی
طبق قوانین گمرک جمهوری اسلامی، ارسال نمونه کالا اعم از ساخت داخل و خارج،  نمونه تجاری برای آزمایش، تجزیه یا تعمیر در صورتی که در حجم تجاری یا قانونی نبوده و از نوع عتیقه نیز نباشد بلامانع است.
با توجه به اینکه ارسال کالا برای نمایشگاه نیاز به تشریفات خاصی می باشد ، این شرکت آمادگی ارائه خدمت در زمینه انجام تشریفات گمرکی (چه در فرودگاه امام خمینی و چه در فرودگاه مقصد جهت ترخیص و تحویل به نمایشگاه مربوطه) را دارا می باشد.